Home Şirketler ve İş Dünyası Kış aylarının favorisi siyah kaşe kaban modelleri ile her anınız şık olacak

Kış aylarının favorisi siyah kaşe kaban modelleri ile her anınız şık olacak

by eudaylight

Zühre 2022 Sonbahar/Kış koleksiyonunda kabanlar kış giyiminin değişmeyen parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.  Zühre kaşe kaban modelleri yaka ve bilek işlemeleri ile aksesuarını üzerinde taşıyor, şık bir kombin için ilk adımı detaylarla atıyor.

Hem şık görünüm için hem de kaliteli kumaş ve sürdürülebilir üretim anlayışı ile seçiminizde “Farkını Hisset”eceğiniz kombinler için Zühre mağazalarından ya da Zühre.com.tr’den alışveriş yapabilirsiniz.  

Kış aylarında soğuktan korunmak amacıyla en sık tercih edilen dış giyim türleri kabanlar olarak öne çıkıyor. Kabanlar soğuktan korurken doğru seçim yapıldığında estetik görünümü ile de ön plana çıkıyor.

Zühre kaşe kabanlar ile soğuk havalarda günün her saatinde sıcacık bir gün geçirebilirsiniz. Siyah kaşe kaban modellerini kombinlerken siyah-beyaz monokrom detaylarla kombininize hareket katabilirsiniz. Günün her saatinde şık olmak isteyen kadınlar için tasarlanan siyah kaşe kaban modelleri birbirinden trend tasarımlar ile koleksiyonun en çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyor.

You may also like

Leave a Comment