Home Genel Çocuklar, Zorlu PSM Çocukların Festivali’nde EasyFishoil Balık Yağı Dünyası ile tanıştı

Çocuklar, Zorlu PSM Çocukların Festivali’nde EasyFishoil Balık Yağı Dünyası ile tanıştı

by eudaylight

EasyVit, EasyFishoil Balık Yağı Dünyası ile katıldığı Zorlu Çocukların Festivali’nde, çocukların yaratıcılıklarını ön plana çıkarttıkları “Kendi Okyanusunu Yapma” Atölyesi gerçekleştirdi, ebeveynlerin çocukları için en uygun balık yağını bulmalarına yardımcı olan uygulamasını tanıttı.

Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı, yenilikçi gıda takviyesi ailesi EasyVit, EasyFishoil Balık Yağı Dünyası ile Zorlu PSM’de gerçekleşen Çocukların Festivali’ne katıldı.

Eğitici ve Eğlenceli Atölyeleriyle Festivalin Odağında

22 – 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte EasyFishoil Balık Yağı Dünyası, hem çocukların yaratıcılıklarını ön plana çıkartabildikleri hem de eğlenmelerini sağladığı atölyesiyle ilgi odağı oldu.

Deniz altı ürünleri önce diledikleri gibi boyayıp ardından kavanoz kapaklarına yapıştırarak kendi okyanuslarını oluşturdukları Kendi Okyanusunu Yapma Atölyesi ile çocuklar festival deneyimini doyasıya yaşadı.

“Hangi EasyFishoil?” Uygulaması Tanıtıldı

Festivalde ebeveynlerin çocukları için en uygun balık yağı tavsiyesi alabildikleri uygulaması olan “Hangi EasyFishoil?”ı ilk kez tanıtan EasyVit, gıda takviyesi ürünlerine bilime dayalı ve yenilikçi yaklaşımlar sunmaya devam ediyor.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment