Home Dijital Gazete Badshah, J Balvin ve Tainy’den yeni şarkı: “Voodoo”

Badshah, J Balvin ve Tainy’den yeni şarkı: “Voodoo”

by eudaylight

Hint şarkıcı, rapçi, yapımcı, girişimci ve süperstar Badshah, yeni şarkısı “Voodoo” için Latin Amerikalı dünyaca ünlü yıldız ve müzik ikonu J Balvin ve Porto Rikolu başarılı prodüktör Tainy ile bir araya geliyor.

Prodüktör koltuğunda Tainy’nin oturduğu üç dilli (Hintçe, İspanyolca ve İngilizce) bir şarkı olan “Voodoo”nun aynı derecede etkileyici müzik videosu da şarkıyla birlikte 22 Nisan’da yayınlandı. 

J Balvin ile Badshah’ın ilk iş birliği olma özelliğini taşıyan “Voodoo” ile ilgili Badshah, “J Balvin benim için bir idol gibi” diyor. “Benim kendi alanımda yapmaya çalıştığım şeyi yapıyor. Dil bariyerine ve tüm olumsuzluklara rağmen kendine bir yol açması bana gerçekten ilham verdi.”

 J Balvin ise: “Müzik yaratmaya ilgi duymamın birçok nedeninden biri de evrensel olması. Dil engellerine rağmen insanları birbirine bağlıyor. Badshah ve Tainy muazzam sanatçılar ve bu iş birliği, farklı kültürlerden insanları ortak bir zeminde ve birlikte bir enerji yakalamak için nasıl birleştirebileceğimizin bir başka örneği.” diyor.

Badshah, dünyanın ilgisini üzerine çekmeye hazır ve kendi dilini aşan coşkulu ritimler aracılığıyla Hint ve Batı kültürleri arasında köprü kuran Desi-Pop’u küresel hale getirme görevini üstleniyor. Delhi’de doğan Badshah, dünya çapında 15 milyardan fazla dinlemeye ulaşan, 700’den fazla konser gerçekleştiren ve dünyaca ünlü markaların elçisi haline gelen, Hindistan’ın kendi kuşağının en başarılı müzisyenlerinden birisi.

Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment